Maestro Gusto II multicooker - urządzenie wielofunkcyjne do gotowania

Wielofunkcyjne urządzenie do gotowania – multicooker stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. Coraz częściej decydujemy się na jego zakup i używamy go niemal codziennie. Gotujemy w nim potrawy jednogarnkowe, ryż, kasze, mięsa, ryby oraz warzywa. W niezwykle krótkim czasie przygotowujemy w nim dżemy, konfitury czy powidła.

 

Co takiego potrafi multicooker, że na przestrzeni ostatnich lat stał się on tak bardzo popularny? Czy to prawda, że może on zastąpić kilka innych sprzętów kuchennych? Wielofunkcyjne urządzenie do gotowania multicooker posiada następujące funkcje:

  • gotowanie,
  • gotowanie na parze,
  • wolne gotowanie,
  • duszenie,
  • smażenie,
  • grillowanie,
  • pieczenie,
  • podgrzewanie 
 

Ponadto multicooker, można zaprogramować tak, aby posiłek był gotowy na ściśle określoną godzinę. To idealne wyposażenie kuchni dla rodzin z dziećmi, gdzie obiady czy kolacje jada się o określonej porze dnia. Posiadając multicooker, nie musimy czuwać nad garnkami w obawie, że spóźnimy się z przygotowaniem potrawy. Wystarczy umieścić w naczyniu wszystkie składniki oraz wybrać na wyświetlaczu odpowiedni program, a urządzenie samo rozpocznie gotowanie w odpowiednim momencie. W międzyczasie możemy zająć się porządkowaniem naszych dokumentów lub ubrań. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyjść nawet do sklepu na szybkie zakupy. Urządzenie jest bowiem niezwykle bezpieczne. Ma ono zabezpieczenie przed przegrzewaniem oraz automatyczne wyłączanie. Funkcja ta pozwoli ostatecznie pożegnać się z przypalonymi garnkami i uwolni cię od bycia zakładnikiem przypalonego obiadu.

Antypoślizgowe nóżki oraz nienagrzewające się uchwyty to kolejne atuty multicookera, które służą naszemu bezpieczeństwu. Potrawy przygotowane w tym wielofunkcyjnym urządzeniu nie ulegają przypaleniu. Dzieje się tak za sprawą nieprzywierającej powłoki, jaką pokryte jest wnętrze narzędzia. Jeśli ktoś spóźni się na obiad, ciepły posiłek będzie czekał na niego w kombiwarze. Multicooker utrzymuje bowiem temperaturę, zapobiegając wystygnięciu potraw. Oszczędza to nam sporo czasu na podgrzewanie dania. Dzięki temu jest ono zdrowsze – smakuje jak bezpośrednio po przygotowaniu. Nie musimy brudzić żadnych naczyń, by podgrzać obiad dla spóźnialskiej osoby.

Wielofunkcyjne urządzenie do gotowania Maestro Gusto II multicooker - opinie

Wielofunkcyjne urządzenie do gotowania – multicooker cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Głównie cenimy je za łatwość w obsłudze, szybkość przygotowywania posiłków, smak potraw oraz bezpieczeństwo. Doceniamy jego wielofunkcyjność. Każdy z nas lubi inne smaki. Przy pomocy kombiwaru możemy przygotować różnorodne potrawy, które zaspokoją potrzeby miłośników pizzy, owsianki, dań jednogarnkowych czy też zwolenników potraw wolno gotowanych. Możliwość ustawienia długiego duszenia w niskiej temperaturze umożliwia również przygotowywanie domowych jogurtów, a nawet serów. Czy wielofunkcyjne urządzenie do gotowania multicooker ma jakieś wady? Trudno nazwać to minusem, ale opinie użytkowników potwierdzają, że osoby, które zaczynają dopiero swoją przygodę z gotowaniem, muszą sięgnąć po przepisy. Z czasem, gdy posiądą one podstawową wiedzę, mogą z powodzeniem komponować własne potrawy.

Te urządzenie, doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Robot ułatwia przygotowywanie smacznych potraw w krótkim czasie. Multicooker, jak każdy nowy sprzęt, wymaga od nas zapoznania się z instrukcją obsługi oraz z poszczególnymi programami. Posiadając podstawową wiedzę na temat gotowania, możemy przygotować w nim niemal każdą potrawę.

 

multicooker